Masáze 

Pre viac masáží scrollujte doprava

 

Tantrická masáž Lingamu

 

Tantrická masáž lingamu má vo svete dlhoročnú  tradíciu. Na rozdiel od masturbácie, cieľom  masáže  nie je okamžitý orgazmus. Učí poznávať vlastné telo, rozvíja fantáziu, harmonizuje telo, dušu a prináša úplne nové pocity z dotyku a vzrušenia.  Je chápaná ako vyššia forma meditácie a nie je vôbec  spojovaná s vyvrcholením, ale predovšetkým s prežívaním pocitov, a vzrušení. Má tu silu zbaviť vás stresu a napätia. Pravidelná masáž dokáže zlepšiť celkový zdravotní stav mužského pohlavného orgánu, pretože sa pri nej strieda technika, ktorá zaistí jeho  dôkladné prekrvenie, s hlbokým relaxačným uvoľnením. Pri masáži sa striedajú fáze vzrušenia, uvoľnenia a relaxácie po omnoho dlhšiu dobu, než je to možné udržať pri akýchkoľvek iných technikách milovania. Masáž bola a je považovaná za metódu, jak udržať lingam v "dobrom zdravotnom stave". Umožňuje naučiť sa hlbšie prežívanie podnetov zo stimulácie, čo je veľmi dobre možné využiť pri milovaní.

 

 

Žiadna z našich masáží neobsahuje SEX !!!

EROTICKÁ TANTRA MASÁŽ
(pre mužov)

Patrí medzi menej známe druhy masáže. Kto ju však vyskúša ostane jej verný. Tantra je starobylé umenie a filozofia, ale nás učí si užiť prítomný okamžik a vnímať naše telo. Ide o veľmi intímny rituál, pri ktorom masérka pracuje veľmi nežne, citlivo a vďaka energii, tak u vás príde nielen k uvoľneniu, ako pri klasickej masáži, ale celé vaše telo zaplaví vlna vzrušenia, pocit sily a nehy.

 

Erotická Tantra masáž pomáha uvoľniť a liečiť vaše telo a dušu. Pri masáži je dôležitá nahota ktorá je znakom otvorenosti. Masérka sa vás bude dotýkať veľmi nežne, niekedy intenzívne rôznymi pomôckami po celom tele. Celú dobu prijímate a užívate si vlastné vzrušenie. V našej Erotickej Tantra masáži je zahrnutá aj masáž lingamu a teda je vaše uvoľnenie o to intenzívnejšie.

 

Žiadna z našich masáží neobsahuje SEX !!!

 

 

EROTICKÁ NURU MASÁŽ
(pre mužov)

Je veľmi špecifický druh masáže, kde dochádza k treniu nahých tiel masérky a klienta. Dochádza k nemu pomocou veľmi klzkého gélu, ktorý celý pôžitok ešte umocní lebo umožní hladké kĺzanie po celom tele. Je to nevšedný a jedinečný zážitok, vďaka ktorému budete veľmi intenzívne vnímať celé vaše telo a naučíte sa užívať si jemné a intenzívne dotyky.

 

Pri masáži najprv dochádza ku krátkej klasickej masáži, ktorá pomôže uvoľniť vaše telo. Potom masérka nanesie špeciálny gél, ktorý má za úlohu zvláčniť vašu pokožku a urobiť ju klzkou. Nuru masáž uvoľní vaše telo aj myseľ a pomôže vám nájsť úplne inú dimenziu intímnych pôžitkov. Podobne ako pri Erotickej Tantra masáži pre zažitie intenzívnejšieho vrcholu blaha zahrnutá aj masáž lingamu.

 

Žiadna z našich masáží neobsahuje SEX !!!

 

 

VZÁJOMNÁ NURU MASÁŽ
(pre mužov)

Chcete zažiť absolútny pocit blaha a nechať sa uniesť svojimi pocitmi? Tak si príďte vychutnať jednu alebo viacej našich krásnych masérok pri vzájomnej Nuru masáži, pri ktorej Vás prevedú rajom v pravom slova zmysle. Spoločná masáž je rituál, pri ktorom budete rozmaznávaný nielen jemnými a nežnými dotykmi masérky, ale aj jej úplne celým nahým telom. Pritom Vás Naša masérka vyzve, aby ste masírovali jej rozpálené, naolejované telo, pripravené a naplno oddané iba Vám. Úplná oddanosť a vlna rozkoše spôsobená práve Vašimi dotykmi.

 

Počas Vášho spoznávania ženského tela, Vám masérka prezradí niekoľko tantrických techník, ktoré Vám priblížia ako to druhé pohlavie vníma rozkoš a bude viesť Vaše ruky po svojom tele tak, aby Vám ukázala, ako ženu správne vzrušiť a priviesť k hranici maximálneho blaha. Vzájomne sa budete rozmaznávať až do úplného elektrizujúceho vyvrcholenia. Súčasťou tejto masáže je aj spoločná sprcha plná nežných dotykov. a masáž lingamu.

 

Žiadna z našich masáží neobsahuje SEX !!!

 

 

 

NÁRUŽIVÁ

TANTRA MASÁŽ
(pre ženy)

Masáže pre ženy prinášajú dámam jedinečný zážitok prežívania. Zmyselná Tantra masáž pre ženu dodáva príjemné vychutnávanie si okamžiku vnímania svojej existencie. Prináša uvoľnenie tela a psychiky a môže dosiahnuť až vášnivé a nespútané prežitie jedinečných chvíľ. Masáž pre ženy je prevedená veľmi jemne a citlivo. Pôsobí na zdravotný a psychický stav ženy a tá nachádza svoju intímnu podstatu.

Pri Tantra masáži pre ženy zažíva žena okamihy jemnej a citlivej masáže celého tela. Masáž je prevedená veľmi láskavo a starostlivo. Pri dotykoch Tantra masáže môže žena zažiť vlnu nespútaného energetického pôsobenia. Ženy sa dokážu pri Tantra masáži uvoľniť natoľko, že masáž pôsobí na uzdravovanie a dodáva príjemné pocity pre dušu.

Nevšedný zážitok z masáže prináša pre ženu lepšie vnímanie tela a vychutnávanie si jemných a intenzívnych dotykov. Tantra masáž pre ženy dodáva jemné, vášnivé a delikátne prežívanie okamžiku s jasne danými pravidlami

Výber masérov je na Vás

(Muž alebo Žena)

Žiadna z našich masáží neobsahuje SEX !!!

     ZMYSELNÁ   TANTRA MASÁŽ
(pre páry)

Tantra masáže pre páry sú menej známym druhom masáží. Kto však masáž pre dvoch vyskúša, žiada sa mu ju opäť zažiť. Zmyselné Tantra masáže pre páry vyznávajú umenie užívania si okamžiku a filozofiu vnímania svojho tela. Páry cítia dotyky pri masáži veľmi nežne a citlivo. Energia dodáva viac než uvoľnenie...

Masáž pre páry prináša viac než klasické prevedenie masírovania tela. Pri dotykoch dochádza k vlne príjemných pocitov sily a nehy. Energia prechádza tantrickými čakrami a vlieva do tela a duše množstvo nepoznanej sily plnej života. Tantra masáže pre páry dokážu uvoľniť telo natoľko, že dochádza k jeho liečeniu a masáž pomáha aj pri psychickej záťaži.

Súčasťou masáže je obojstranná otvorenosť. Tantra masáž pre páry má dopredu dané pravidlá, ktoré sa musia obojstranne dodržiavať. Maséri sa dotýkajú tela veľmi jemne a svoje dotyky venuje celému telu. Dochádza aj k silnejším dotykom, vrátane pomôcok, ktoré môžu vyvolať zmyselné energetické prúdenie. Vrcholom veľmi intenzívneho zážitku z masáže môže byť vášnivé a nespútané prežívanie Tantra masáže

Výber masérov je na Vás

(M+Ž alebo Ž+Ž)

Žiadna z našich masáží neobsahuje SEX !!!

 

TANTRA MASÁŽ NA JACHTE ROVNO NA DUNAJI!

 

Vyberte si jednu alebo viac z našich masériek a príď sa odrelaxovať na Jachtu a to len pár minút od BA :)

 

Ponuka a ceny:

  •  Masáž na lodi v maríne s kúpanim (cena masáže + 50€/h)
     
  •  Masáž na lodi mimo maríny s kúpaním (cena masaze + 80€/h - zahŕňa aj 2x krátku plavbu )
     
  •  Masáž na lodi mimo maríny s kúpaním a výletnou plavbou podla želania. (Cena masáže + 100/h + 50€/10min výletnej plavby)

 

Pre viacej osôb sa ceny dohodujuú individuálne

Loď má 2 spálne a je klimatizovaná. V lodi je 3x sprcha, TV, skvelá muzika a kopec chladených alko - nealko nápojov. Tak neváhaj a volaj!

Max počet osôb 12.

Pre firmy vieme vystaviť aj doklad do účtovníctva (team building, catering a podobne)

 

Plavby a masáže sa realizujú len v letnom období

 

Žiadna z našich masáží neobsahuje SEX !!!

               
tantramasaze tantramasaze tantramasaze tantramasaze tantramasaze tantramasaze tantramasaze tantramasaze